تازه‌ترین اخبار

تقدیر فرماندار نیکشهر از کمک پتروشیمی مکران به سیل‌زدگان جنوب بلوچستان/ فعالیت‌های آن شرکت بزرگ، سبب کاهش آلام مردم شد

فرماندار نیکشهر با اهداء لوح سپاس از مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران به پاس مشارکت در مدیریت بحران سیل اخیر تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه پتروشیمی مکران در متن لوح تقدیر مجیب حسنی به علیرضا منیری ابیانه آمده است: به راستی پویایی و ترقی و سربلندی امروز ملت ما، مرهون ایمان و ایثارگری مردانی است که وجودشان مظهر رشادت و پایمردی است؛ از این روست که خدمت به هم‌نوعان در فرهنگ دینی و ملی ما به طور موکد توصیه شده است و در زمره عبادات و اعمال پسندیده قرار گرفته است.

در بخش دیگری از این لوح تقدیر آمده است: بر خود لازم می‌دانم به پاس زحمات و تلاش شبانه‌روزی و خدمات ارزشمند جنابعالی و همکارانتان که موجب کاهش آلام و رفع مشکلات مردم حادثه دیده از سیل اخیر شهرستان گردید تقدیر و تشکر نمایم. امید است در پرتو الطاف الهی و عنایات و توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت هدایت‌های حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) شاهد توفیق روز افزون جنابعالی در راستای خدمت به هم‌نوعان خود باشیم.

گفتنی است با توجه به توان مهندسی شهرک پتروشیمی مکران، این مجتمع با اعزام مهندسین و پرسنل فنی و نیز انتقال ماشین‌آلات و ادوات راهسازی، در جهت بازگشایی مسیرهای مسدود شده، تخلیه مناطق و منازل مسکونی از سیلاب و انتقال سیل‌زدگان به مناطق امن اقدام نموده است.

سابقا مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران در زمان وقوع سیل اخیر گفته بود یکی از برنامه‌های مهم این مجتمع صنعتی همچون سایر شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) به عنوان یک وظیفه اسلامی- انسانی در زمان بحران‌ها و وقوع بلایای طبیعی، همدردی و امدادرسانی به هم وطنان عزیز در شرایط سخت است و این مجتمع پتروشیمی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ونیز یاری‌رسانی به هموطنان در حد وسع و توان موجود همواره پیشگام بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]