تازه‌ترین اخبار

دیدار مدیرعامل شستان با کارکنان اداری ساختمان‌های ستادی پتروشیمی مکران

مدیرعامل هلدینگ شستان از بخش‌های مختلف ساختمان‌های ستادی شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران در تهران بازدید و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات این شرکت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران به نقل از روابط عمومی شستان، داود عباسی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تجاری شستان طی بازدیدهای دوره ای به همراه محمد وطن پور مدیر حوزه مدیر عامل و روابط عمومی و یونس نظری معاون منابع انسانی و پشتیبانی شستان از بخش های مختلف دفتر مرکزی شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران بازدید و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات این شرکت قرار گرفت.

در این بازدید، عباسی، ارزش آفرینی و تکمیل زنجیره تامین شرکت ها را در اصلاح و بهینه سازی فرایندها دانست و گفت: جدیت، تلاش دلسوزانه و جسورانه مدیرعامل محترم و کارکنان شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران در راستای چرخش های تحول آفرین این شرکت بر کسی پوشیده نیست و جای تقدیر و تشکر دارد.

در ادامه این بازدید، علیرضا منیری ابیانه مدیر عامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران نیز به تشریح آخرین اقدامات این شرکت پرداخت.

گفتنی است؛ پیش از این، مدیر عامل هلدینگ بزرگ شستان طی بازدیدهای دوره ای از شرکت های گروه از جمله شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، مجتمع پتروشیمی بدرشرق و شرکت پلی پروپیلن سپهر مکران نیز بازدید به عمل آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]