تازه‌ترین اخبار

بازدید اساتید و دانشجویان دوره دکترای تخصصی مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران از شهرک پتروشیمی مکران

گروهی از اساتید و دانشجویان دکترای تخصصی مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور مطالعه منطقه مکران وارد چابهار و پس از آن برای بازدید از هاب سوم پتروشیمی ایران شهرک پتروشیمی مکران در آن مجموعه حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران، در جریان بازدید از پروژه های مختلف شهرک پتروشیمی مکران ، علیرضا منیری ابیانه مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران ضمن معرفی پیشینه تاریخی منطقه مکران و تاکیدات مقام معظم رهبری بر استفاده از ظرفیت های بی همتای این جغرافیا به ارائه میزان پیشرفت پروژه ها پرداخت.

دریادار دکتر حسین خانزادی از اساتید این دانشگاه اظهار داشت بهره برداری از بزرگترین طرح صنعتی سیستان و بلوچستان در آینده نزدیک نوید بخش توسعه این استان و افزایش شاخص های توسعه در شهر چابهار خواهد بود.چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ گروهی از اساتید و دانشجویان دکترای تخصصی مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور مطالعه منطقه مکران وارد چابهار و پس از آن برای بازدید از هاب سوم پتروشیمی ایران شهرک پتروشیمی مکران در آن مجموعه حضور پیدا کردند.

در جریان بازدید از پروژه های مختلف شهرک پتروشیمی مکران ، علیرضا منیری ابیانه مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران ضمن معرفی پیشینه تاریخی منطقه مکران و تاکیدات مقام معظم رهبری بر استفاده از ظرفیت های بی همتای این جغرافیا به ارائه میزان پیشرفت پروژه ها پرداخت.

دریادار دکتر حسین خانزادی از اساتید این دانشگاه اظهار داشت بهره برداری از بزرگترین طرح صنعتی سیستان و بلوچستان در آینده نزدیک نوید بخش توسعه این استان و افزایش شاخص های توسعه در شهر چابهار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]