برگزاری همایش شورای عالی حقوقی شستان در پتروشیمی مکران

برگزاری همایش شورای عالی حقوقی شستان در پتروشیمی مکران

www.mokran.ir/?p=3975

همایش تخصصی شورای عالی حقوقی شستان با حضور مدیران حقوقی ساتا، شستان و شرکت‌های تابعه در محل سالن کنفرانس شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابناک در این همایش که به میزبانی شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران برگزار شد مدیرعامل این شرکت به اهمیت نقش مدیران حقوقی در تصمیم‌سازی برای مدیران عالی اشاره نمود و از مدیران حقوقی شرکت‌های تابعه شستان خواست با توجه به استانداردهای قراردادی به‌گونه‌ای تصمیم‌سازی نمایند که مدیران شرکت‌ها و پروژه‌ها بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.
مدیر عامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران افزود در مجموعه شرکت‌ توسعه پتروشیمی نگین مکران و شرکت‌های زیرمجموعه تلاش شده است تا با اخذ مجوزهای زیست محیطی و رعایت الزامات سازمان حفاظت محیط زیست و نیز استفاده از تجربیات دو قطب دیگر پتروشیمی در ماهشهر و عسلویه، سومین قطب پتروشیمی کشور را مدرن‌تر و کاملا دوست‌دار محیط زیست بسازیم.
در ابتدای این جلسه داود زارع شیبانی مدیر حقوقی ساتا هدف از تشکیل این همایش را هم‌افزایی، همگرایی و استفاده از پتانسیل شرکت‌های تابعه برای تعامل حقوقی و قراردادی اعلام کرد.
محمدجواد دهقانی مدیر حقوقی شستان نیز هدف از برگزاری این قبیل همایش‌ها را تبادل دانش حقوقی قراردادی، آموزش متقابل و ارائه گزارشات عملکردی عنوان نمود و یادآور شد واحد حقوقی شستان، استقلال شرکت‌های تابعه بر اساس قانون تجارت را قبول دارد و جهت رعایت استانداردهای حقوقی کمال همکاری را خواهد نمود.
در پایان شرکت‌های توسعه پتروشیمی نگین مکران، آب نیروی مکران، خط لوله انتقال گاز مکران، مخازن و پایانه های مکران و پترو عمران مکران گزارش عملکرد خود را بیان نمودند.

تصاویر مرتبط با خبر

بنر مناسبتی

آخرین اخبار شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]