تجلیل از پتروشیمی مکران به عنوان کارآفرین برتر در حوزه صنعت

تجلیل از پتروشیمی مکران به عنوان کارآفرین برتر در حوزه صنعت

www.mokran.ir/?p=3786

مراسم روز جهانی کارگر، با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، مقامات دولتی، اعضای شورای شهر، امام جمعه چابهار، روسای ادارات و سازمان ها، فعالان بخش خصوصی و معتمدین محلی در محل سالن اجتماعات رسالت منطقه آزاد چابهار برگزار شد. در این مراسم، از کارآفرینان برتر بخش های مختلف صنعتی، گردشگری، فرهنگی و خدماتی و کارگران نمونه واحدهای مختلف تقدیر شد.

مراسم روز جهانی کارگر، با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، مقامات دولتی، اعضای شورای شهر، امام جمعه چابهار، روسای ادارات و سازمان­ها، فعالان بخش خصوصی و معتمدین محلی در محل سالن اجتماعات رسالت منطقه آزاد چابهار برگزار شد. در این مراسم، از کارآفرینان برتر بخش­های مختلف صنعتی، گردشگری، فرهنگی و خدماتی و کارگران نمونه واحدهای مختلف تقدیر شد.

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان در این مراسم از پتروشیمی مکران به عنوان کارآفرین برتر بخش صنایع تقدیر شد. غلامرضا سرابندی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی منطقه آزاد چابهار ضمن اعلام این خبر در مصاحبه با تابناک سیستان و بلوچستان با اشاره به تشکیل کارگروه های مختلف در اداره کار منطقه آزاد چابهار جهت بررسی فعالیت شرکت ها، مواردی چون حجم اشتغال، افق اشتغال در آینده و میزان اهمیت به وضعیت معیشت را از نکات مهم بررسی شده در این کارگروه ها برشمرد و گفت پتروشیمی مکران توسط کارگروه صنایع اداره کار به عنوان کارآفرین برتر بخش صنعت انتخاب و معرفی گردید.

در این خصوص محمدهادی رضایی از مدیران پتروشیمی مکران ضمن اشاره به اشتغال روزانه بالغ بر ۷۰۰ نفر کارگر و بیش از ۱۰۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راه‌سازی و تخصصی در این شهرک بیان داشت که اکثر قریب به اتفاق این افراد از نیروهای متقاضی محلی انتخاب و مشغول به کار شده اند. مدیرعامل پترو عمران افزود این میزان اشتغال در حالی است که پتروشیمی در آغاز راه است و نوید بخش افق روشن اشتغال در منطقه، استان سیستان و بلوچستان و حتی استان های همجوار به واسطه راه اندازی همه فازها می باشد. وی اشاره نمود که پس از راه اندازی همه فازها و واحدهای پتروشیمی در طی ۱۰ سال آتی، بالغ بر ۱۷۰۰۰ فرصت شغلی مستقیم در این شهرک ایجاد خواهد شد.

شهرک پتروشیمی مکران، محل ساخت ۱۸ واحد بالادستی پتروشیمی و ۳۰ واحد صنایع پایین دستی در اراضی منطقه آزاد چابهار در حال ساخت است و پس از ماهشهر و عسلویه، قطب سوم پتروشیمی ایران است.

تصاویر مرتبط با خبر

بنر مناسبتی

آخرین اخبار شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]