حمایت دبیرخانه مناطق آزاد از اقدامات انجام شده در مجتمع پتروشیمی بدر شرق

حمایت دبیرخانه مناطق آزاد از اقدامات انجام شده در مجتمع پتروشیمی بدر شرق

www.mokran.ir/?p=4602

 

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دکتر حجت‌اله عبدالملکی حمایت خود از اقدامات انجام شده در مجتمع پتروشیمی بدر شرق را اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران به نقل از روابط عمومی مجتمع پتروشیمی بدر شرق، روز گذشته مهندس بهزاد انصاری مدیرعامل مجتمع به دیدار حجت اله عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی رفت. در ابتدای این دیدار که در دفتر دکتر عبدالملکی و در فضایی صمیمانه انجام شد، یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان با قرائت فاتحه گرامی گرامی داشته شد.

در ادامه این دیدار بهزاد انصاری آخرین اقدامات انجام شده در پروژه مجتمع پتروشیمی بدر شرق و میزان پیشرفت بخش‌های مختلف آن و همچنین اقدامات انجام شده در سایر قسمت‌ها از جمله جذب و نگهداشت منابع انسانی متخصص محلی که منجر به انتخاب مجتمع پتروشیمی بدر شرق بعنوان کارفرمای نمونه گردید را برای ایشان تشریح نمود.

دکتر عبدالملکی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط بهزاد انصاری بویژه در بخش جذب متخصصین محلی و ایجاد اشتغال مناسب در سطح استان سیستان و بلوچستان، از حمایت کامل شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از طرح مجتمع پتروشیمی بدر شرق و همراهی لازم جهت رفع تنگناهای موجود خبر داد.

گفتنی است مجتمع پتروشیمی بدر شرق در شهرک پتروشیمی مکران منطقه آزاد چابهار در حال اجرا می باشد.

تصاویر مرتبط با خبر

بنر مناسبتی

آخرین اخبار شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]