مدیرعامل پتروشیمی مکران: فعالیت‌های دکتر مصطفی‌زاده در عرصه محیط زیست کشور ماندگار است

مدیرعامل پتروشیمی مکران: فعالیت‌های دکتر مصطفی‌زاده در عرصه محیط زیست کشور ماندگار است

www.mokran.ir/?p=3972

دکتر عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و مهندس محمدرضا موثقی‌نیا با صدور پیام‌هایی جداگانه درگذشت دکتر علی مصطفی‌زاده مدیر اداره محیط زیست سازمان منطقه آزاد چابهار را تسلیت گفتند و زحمات وی را در خاطر محیط زیست کشور ماندگار دانستند.

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان پیام تسلیت مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت درگذشت دکتر علی مصطفی زاده مدیر محیط زیست منطقه آزاد چابهار به شرح ذیل است:

 بسمه تعالى

إن لله ما أخذ وله ما أعطى و کل شیء عنده بأجل مسمّى.

به یادگار کسی،دامن نسیمِ صبا
گرفته ایم ودریغا که باد در چنگ است

درگذشت‌‌ ناگهانی آقاى علی مصطفی‌زاده مدیر محیط زیست و از همکاران زحمکتش و اخلاق‌مدار سازمان منطقه آزادچابهار موجب تالم خاطر عمیق گردید.
مصطفى زاده با شورى وصف ناشدنى امور مرتبط با حوزه خویش را پیگیری و مراقبت مى‌کرد و از این رو رویکرد محیط زیستی سازمان در سالهای اخیر نمودی دوچندان یافت. اخلاق خوش و مسئولیت پذیری در کنار جدیت و سرعت عمل از دیگر ویژگی های این فقید سعید بود. اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه به مجموعه همکاران و خانواده محترم ایشان، براى او علو درجات و براى بازماندگان اجر وصبر بر مصیبت را از درگاه بارى تعالى آرزومندم.

عبدالرحیم کردى/رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار

واکنش‌ها به خبر درگذشت مدیر محیط زیست منطقه آزاد چابهار/ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار: با حضور مصطفی‌زاده رویکرد محیط زیستی منطقه آزاد چابهار دو چندان شد/ مدیرعامل پتروشیمی مکران: فعالیت‌های دکتر مصطفی‌زاده در عرصه محیط زیست کشور ماندگار استهمچنین مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران، متولی ساخت سومین قطب پتروشیمی کشور در منطقه آزاد چابهار نیز با صدور پیامی فعالیت‌های دکتر مصطفی زاده را نماد عمل صالح ماندگار دانست. متن پیام محمدرضا موثقی نیا بدین شرح است:

بسمه تعالی

خبر درگذشت متخصص جوان جناب آقای دکتر مصطفی‌زاده برای اینجانب و همه کسانی که ایشان را می‌شناختند تکان‌دهنده و تأسف‌آور بود.

خاموشی زودهنگام این ستاره خوش‌درخشیده در عرصه محیط زیست کشور و اولین مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد چابهار که زحمات زیادی در راه‌اندازی اداره محیط زیست آن سازمان متقبل شدند را به خانواده داغدیده، استادان و همکارانش تسلیت می‌گویم.

بی‌شک زحمات آن مرحوم در اداره محیط زیست سازمان منطقه آزاد چابهار عملی صالح از آن فقید سعید است که در خاطره محیط زیست کشور به یادگار خواهد ماند.

از خداوند متعال برای روح آن مرحوم طلب آمرزش و برای بازماندگان طلب صبر و سلامت می‌نمایم.

محمدرضا موثقی‌نیا/ مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران

تصاویر مرتبط با خبر

بنر مناسبتی

آخرین اخبار شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]