مدیرعامل پترول: ظرفیت بالای پتروشیمی مکران در تحقق شعار سال/شستان مجموعه‌‌ای پرافتخار، پیشرو و نقش‌آفرین در اقتصاد ملی است

مدیرعامل پترول: ظرفیت بالای پتروشیمی مکران در تحقق شعار سال/شستان مجموعه‌‌ای پرافتخار، پیشرو و نقش‌آفرین در اقتصاد ملی است

www.mokran.ir/?p=4214

مدیرعامل پترول در حاشیه بازدید از بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: با توجه به شعار سال، قطعا یکی از نقش‌آفرینان تحقق این شعار، شستان است.

دکتر رشید قانعی در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی و اموربین‌الملل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران گفت:  با توجه به سرمایه‌گذاری شستان در سواحل مکران طبق تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر آبادانی و توسعه این سواحل استراتژیک، بی‌شک شستان نقشی بی‌بدیل در تحقق جهش تولید با مشارکت مردم خواهد داشت.

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس افزود: با شناختی که از توانمندی‌های شستان و مدیران ارشد آن داریم، قطعا این جهش در تولید اتفاق خواهد افتاد.

رشید قانعی افزود: با راه‌اندازی پتروشیمی مکران، شاهد رونق اقتصادی منطقه جنوب شرق کشور و ارتقای اشتغال و رفع برخی مشکلاتی که ناشی از محرومیت تاریخی منطقه است، خواهیم بود.

تصاویر مرتبط با خبر

بنر مناسبتی

آخرین اخبار شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]