مشاور وزیر دفاع: حمایت ویژه وزارت‌ دفاع از پروژه‌های همسو با اقتصاد دفاعی

مشاور وزیر دفاع: حمایت ویژه وزارت‌ دفاع از پروژه‌های همسو با اقتصاد دفاعی

www.mokran.ir/?p=4061

امیر سرتیپ نجفی‌پور، مشاور مدیریتی وزیر دفاع از حمایت ویژه این وزارتخانه از پروژه‌های همسو با اقتصاد دفاعی گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران، امیر نجفی‌پور در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران اکسپو گفت: با توجه به ظرفیت‌های دیپلماتیک ایجاد شده، در انتظار شکوفایی ظرفیت‌های صادراتی زیرمجموعه‌های اقتصادی وزارت دفاع، خصوصا در بازارهای جدید مثل افریقا هستیم.

مشاور مدیریتی وزیر دفاع افزود: به نظر می‌رسد نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۴ امکان دستیابی به ظرفیت‌های جدید صادراتی را برای مجموعه‌های اقتصادی ودجا به خوبی فراهم می‌کند.
وی افزود: شاید بزرگترین دستاورد این نمایشگاه، اعتماد به‌نفسی است که به زیرمجموعه‌های اقتصادی وزارت دفاع در باب توسعه کسب‌وکار می‌دهد؛ چرا که وزارت دفاع همیشه در حوزه طراحی و تولید در وضعیت خیلی خوبی قرار داشته، لیکن در امور بازاریابی و فروش نیاز به کار بیشتری دارد که این نمایشگاه در ظرفیت خوبی برای ارتقای مهارت‌های کسب و کار واقعی و بازاریابی، برای شرکت‌های اقتصادی زیرمجموعه ودجا می‌دهد تا در این حوزه نیز به مشابه طراحی و تولید قوی باشیم.

امیر نجفی‌پور با تاکید بر نقش پروژه شهرک پتروشیمی مکران در راستای اقتصاد دفاعی گفت:  نگاه وزارت دفاع به مقوله کسب و کار، توسعه اقتصاد دفاعی است که نتیجه آن به مانند موضوع دفاع،  ارتقای امنیت است.

وی افزود: در هر منطقه‌ای از کشور که بتوان از طریق فعالیت اقتصادی، شاهد ارتقای شاخص‌های رفاه و اشتغال و کاهش بیکاری و در نتیجه افزایش امنیت باشیم، با تاکید فراوان از آن فعالیت حمایت کرده و می‌کنیم.

تصاویر مرتبط با خبر

بنر مناسبتی

آخرین اخبار شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

[html_block id="258"]